LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plPolski finał Scania Top Team 2022 już w najbliższy weekend
Transport drogowy

Polski finał Scania Top Team 2022 już w najbliższy weekend

SC

Pięć zespołów serwisowych Scania Polska weźmie udział w Krajowym Finale Top Team i zawalczy o tytuł najlepszej drużyny serwisowej oraz możliwość reprezentowania Polski w Finale Regionalnym Konkursu. Zwycięzców poznamy już 11 VI.

Udział w Krajowym Finale Scania Top Team 2022 wezmą zespoły z serwisów Scania w Poznaniu, Lublinie i Koszalinie, a także drużyny Scan-Partner Sp. z o.o. z Łodzi oraz Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o. z Włocławka. 

Głównym celem serwisów Scania na całym świecie jest świadczenie usług wspierających działalność naszych klientów. To wymaga profesjonalnego i doświadczonego zespołu serwisowego. Scania Top Team to fantastyczny sposób na sprawdzenie i rozwój umiejętności technicznych i podtrzymanie ducha pracy zespołowej, które charakteryzują naszych pracowników, którzy na co dzień działają na pierwszej linii w Scania – komentuje Mikołaj Pakuła, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi Scania Polska S.A.  

W tym roku tematem przewodnim konkursu jest przewodzenie zmianie w kierunku zrównoważonego systemu transportowego. Dzięki nowym technologiom, takim jak connectivity oraz wysoko wykwalifikowanym drużynom mechaników i pracowników obsługi BOK w naszych serwisach, Scania jest dobrze przygotowana na przyszłość. Jesteśmy gotowi na to aby utrzymać miano lidera zrównoważonego systemu transportowego – dodaje Mikołaj Pakuła. 

Zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia Scania, Top Team rozwinął się z krajowego szkolenia, jakim był 25 lat temu, do formatu globalnego programu szkoleniowego, jakim jest obecnie. Tegoroczna edycja Konkursu jest większa niż kiedykolwiek dzięki rekordowym rejestracjom. Do udziału w Top Team zgłosiło się ponad 8000 uczestników z ponad 70 krajów.

Polska sieć Scania odniosła duże sukcesy w międzynarodowych finałach Top Team. W 2005 roku zespół z Nadarzyna zajął II miejsce podczas Finału Międzynarodowego w Stambule, a w  2007 roku mechanicy z serwisów dilera Scania, firmy Hołowińscy–Scanserwis zostali laureatami światowego finału Top Team. Krakowski zespół Scania wziął udział w Światowym Finale Top Team w 2018 roku.

[ materiały Scania Polska ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega