LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plPonownie znak jakości SGS dla stacji w La Jonquera i Mercabarna
Transport drogowy

Ponownie znak jakości SGS dla stacji w La Jonquera i Mercabarna

OnTurtle piąty rok z rzędu otrzymuje ten znak

SC

La Jonquera, La Jonquera Auto i Mercabarna - stacje paliw należące do OnTurtle, po raz kolejny zostały uhonorowane prestiżowym Znakiem Jakości przyznawanym przez  SGS, światowego lidera w dziedzinie certyfikacji, inspekcji, weryfikacji i badań. 


Podczas audytu oceniana jest m.in. jakość paliwa dystrybuowanego na stacjach, począwszy od jego dostarczenia do zatankowania do zbiornika pojazdu, a także stan i konserwacja urządzeń. OnTurtle jest pierwszą firmą w branży, która otrzymała to wyróżnienie piąty rok z rzędu. 

Znak jakości został ponownie przyznany w 2021 roku, tuż po tym, jak firma On Turtle zakończyła przebudowę swojej flagowej stacji w La Jonquera, która stała się prawdziwym centrum międzynarodowego transportu lądowego. Ten ambitny projekt łączy w sobie wydajność, zrównoważony rozwój i obsługę, w ramach odnowionego wizerunku marki, która stała się bardziej globalna niż kiedykolwiek. Ponadto firma pracuje nad poprawą obsługi pionierskiej w Europie instalacji mikrofiltracji zdolnej do wyeliminowania do 80% zanieczyszczeń obecnych w oleju napędowym. 

Stałe zaangażowanie firmy w podnoszenie jakości świadczonych usług każdego roku jest doceniane przez SGS. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu, w ramach programu Seal of Quality przeprowadzane są regularne kontrole na stacjach i oceniane takie aspekty jak stan paliwa. W przypadku La Jonquera, firma OnTurtle posiada również pionierską w Europie unikalną instalację mikrofiltracji zdolną do wyeliminowania do 80% zanieczyszczeń obecnych w oleju napędowym, takich jak bakterie, wilgoć lub ciała stałe w postaci zawiesiny lub rozpuszczonej. Kontrole przyczyniają się do czystszego spalania w silniku, poprawiając jego osiągi i żywotność. 

Z drugiej strony instalacje na stacjach własnych OnTurtle doceniane w branży zawsze zapewniają maksymalną obsługę przewoźników, gwarantując im odpoczynek i bezpieczeństwo towarów.

Stacje paliw uczestniczące w programie Seal of Quality muszą przez cały czas spełniać ustalone normy jakościowe, ponieważ SGS może cofnąć pieczęć w razie ich nieprzestrzegania. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższą możliwą jakość. OnTurtle po raz pierwszy uzyskała ten certyfikat w 2017 roku. Od tego czasu pieczęć SGS jest widoczna na wszystkich dystrybutorach znajdujących się na stacjach paliw.    

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega