LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plQLS Polska z nową umową
Logistyka

QLS Polska z nową umową

Operator kontynuuje współpracę z siecią Bobby Burger

HH

QLS Polska, operator logistyczny należący do międzynarodowej grupy Meyer QSL, zadba o magazynowanie i transport towarów dla sieci lokali Bobby Burger przez kolejne 3 lata. Firmy rozpoczęły współpracę w kwietniu 2016 r. i kontynuują ją w oparciu o wypracowany, dedykowany model biznesowy zapewniający kompleksową obsługę 42 lokali sieci na terenie całej Polski.


W drugiej połowie lipca Bobby Burger otworzył dwa nowe lokale – w Kielcach oraz Gdańsku. Oznacza to, że pod skrzydłami sieci działają już 42 burgerownie w dużych polskich miastach. Wszystkie obsługiwane są przez operatora logistycznego QLS Polska. Umowa zawarta na kolejne 3 lata obejmuje dotychczasowy zakres współpracy, czyli magazynowanie, zarządzanie zapasem oraz transport towarów do wszystkich lokali Bobby Burger.

Każdy lokal wchodzący w skład sieci składa zamówienia na potrzebne jej produkty według swojego zapotrzebowania, korzystając ze wsparcia operatora logistycznego – QSL Polska, który kupuje, magazynuje i rozwozi produkty na terenie całej Polski. Operacje odbywają się z obydwu centrów dystrybucyjnych QSL Polska (w Sosnowcu oraz Błoniu) oraz z trzech centrów przeładunkowych (w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu).

Prawidłowa organizacja procesu logistycznego oraz innowacyjne metody, a także odpowiednia komunikacja pomiędzy Bobby Burger oraz zespołem QSL Polska, składają się na sukces biznesowy i satysfakcję klientów końcowych, którzy otrzymują w restauracji wysokiej jakości, świeże i smaczne dania. Cieszymy się z dalszej współpracy z siecią Bobby Burger, która wypracowała silną markę na polskim rynku gastronomicznym. Z pełnym zaangażowaniem będziemy dalej wspierać ten sukces od strony zarządzania łańcuchem dostaw – komentuje Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy QSL Polska.

QSL Polska jako operator logistyczny i dostawca powierzchni magazynowej na co dzień współpracuje z dużymi sieciami restauracji i kawiarni. W transporcie wykorzystuje metodę one-stop-shop oraz flotę transportową wyposażoną w funkcję multi-temperature, co przyspiesza czas dostaw i obniża koszty, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.« powrót
Biuro Brokerskie Omega