AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
26 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plSieć bezpiecznych parkingów dla przewoźników w Europie coraz większa
Transport drogowy

Sieć bezpiecznych parkingów dla przewoźników w Europie coraz większa

OnTurtle rozszerza działalność

2 sierpnia 2022 r.   |  SC

Zapewnienie odpoczynku zawodowemu kierowcy i ochrona jego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa ładunków, które przewozi, zawsze powinno być priorytetem - stara się o to OnTurtle. Jako partner dla bardziej efektywnej mobilności ładunków, firma rozszerzyła właśnie swoją sieć bezpiecznych parkingów o 18 nowych, zatwierdzonych i wyposażonych, w różnych częściach Europy. 


Sieć bezpiecznych parkingów dla przewoźników w Europie coraz większa - OnTurtle poszerza zasięg   |   Fot. OnTurtle

Te bezpieczne przystanki są dodatkiem do trzech, które firma miała do tej pory: Calais, Beziers oraz Strefy Usługowej OnTurtle - La Jonquera. W sumie do dyspozycji swoich klientów firma posiada sieć 21 bezpiecznych miejsc odpoczynku w różnych częściach Francji i Hiszpanii.

Certyfikowany bezpieczny parking. Firmie OnTurtle udało się zbudować sieć bezpiecznych parkingów, która obecnie obejmuje 21 parkingów. Do tej pory firma posiadała trzy certyfikowane bezpieczne parkingi tego typu: dwa we Francji, przy stacjach w Calais i Beziers, oraz jeden w Hiszpanii, na terenie Strefy Usługowej OnTurtle - La Jonquera. Dokładniej mówiąc, parking dla ciężarówek OnTurtle w La Jonquera jest jednym z pięciu w całej Hiszpanii certyfikowanych przez European Secure Parking Organisation (ESPORG) i jedynym certyfikowanym na poziomie 2 przez Transported Asset Protection Association (TAPA). „We wszystkich trzech przypadkach są to parkingi o lokalizacji strategicznej dla mobilności towarów, w punktach granicznych między Francją, Hiszpanią i Anglią” - podkreśla Marta Fàbregas, Chief Commercial and Marketing Manager.

Do tych trzech obiektów dołączyły dwa kolejne: we Francji, CCI Deux-Sevres w Niort i Dunkerque Security Truckstop, również na północy Francji, oraz 16 kolejnych bezpiecznych parkingów w różnych częściach Europy, w wyniku niedawnego porozumienia z firmą Axxès, specjalistą w zakresie elektronicznego poboru opłat dla samochodów ciężarowych w Europie.

OnTurtle powiększa w ten sposób liczbę bezpiecznych parkingów dla profesjonalnego transportu, realizując swój jasny cel rozszerzania sieci gwarantującej bezpieczeństwo swoich klientów na wszystkich trasach w całej Europie.

Kompleksowa obsługa kierowcy. Certyfikowane parkingi dla ciężarówek przyczyniają się do poprawy warunków odpoczynku i bezpieczeństwa kierowców, a także do ochrony przewożonych przez nich towarów - dodaje Marta Fàbregas. Jednym z naszych priorytetów jest również to, że parkingi w naszej sieci obejmują, oprócz nadzoru nad pojazdami, podstawowe usługi, takie jak prysznice i toalety, umywalnie, internet oraz opcje gastronomiczne, aby zapewnić standardowy komfort.

Obecnie klienci OnTurtle będą mogli cieszyć się tymi warunkami w 21 różnych lokalizacjach strategicznie wybranych, aby zabezpieczyć międzynarodowe trasy. Za te parkingi można zapłacić za pomocą różnych metod płatności, takich jak karta DieselCard lub urządzenia OnTolls Europe czy Bmoov.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega