AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plSieć stacji paliw w Austrii coraz większa
Transport drogowy

Sieć stacji paliw w Austrii coraz większa

UTA Edenred rozpoczyna współpracę z JET

6 czerwca 2023 r.   |  SC

UTA Edenred (dostawca usług mobilności w Europie) nawiązał współpracę z firmą JET Tankstellen Austria GmbH. Umowa rozszerza sieć partnerską UTA w Austrii z 1640 do około 1800 stacji paliw. Klienci UTA mogą teraz używać swoich kart paliwowych UTA na stacjach JET do zakupu oleju napędowego i benzyny, a także akcesoriów, smarów i usług na myjni.


Sieć stacji paliw w Austrii coraz większa - UTA Edenred rozpoczyna współpracę z JET   |   Fot. UTA Edenred

Lukas Schneider, Chief Partnerships Officer w UTA Edenred, mówi: Cieszymy się, że dołączyliśmy do sieci JET. Współpraca ta rozszerza, zarówno naszą austriacką sieć partnerską, jak i naszą ogólnokrajową ofertę dla flot samochodowych.

JET Tankstellen Austria GmbH, część amerykańskiej grupy energetycznej Phillips66, prowadzi w Austrii 160 stacji paliw JET, z czego ponad 140 opartych jest na udanej koncepcji BILLA stop & shop. Stacje JET są dobrze znane z szerokiej oferty paliw, sklepów spożywczych i konkurencyjnych cenowo usług, takich jak mycie pojazdów. Nie ulega wątpliwości, że marka ta jest obecnie najpopularniejszym dostawcą paliw w Austrii. (Źródło: MARKET badanie rynku „Markttest 2022”).

Dodatkowo JET jest jedynym dostawcą paliwa w Austrii, który umożliwia zakup paliwa zarówno w sklepie, jak i bezpośrednio przy dystrybutorze. Płatność za paliwo przy dystrybutorze nie tylko oszczędza czas, ale także przynosi obniżkę o 0,5 eurocenta na litrze paliwa - oferta jest dostępna także dla klientów UTA. Mogą oni również skorzystać z karnetu na mycie pojazdów w segmencie klientów prywatnych JET, dzięki któremu co ósme mycie jest bezpłatne.

Gerhard Entholzer, Manager Fleetcard w JET Tankstellen Austria, mówi: Współpraca z UTA Edenred umożliwiła nam wejście w biznes kart paliwowych, dostęp do nowych segmentów klientów oraz wygenerowanie dodatkowego wolumenu i sprzedaży w naszych istniejących lokalizacjach.

Dzięki rozszerzeniu oferty w Austrii, europejska sieć partnerska UTA obejmuje ponad 79 000 punktów odbioru w 40 krajach, oferując paliwa konwencjonalne i alternatywne, sieć ładowarek liczącą ponad 415 000 punktów (obecnie dostępna dla klientów niemieckich, a w przyszłości ma zostać rozszerzona na kolejne kraje), oraz dodatkowe usługi motoryzacyjne, takie jak pomoc drogowa, holowanie, naprawa i czyszczenie.

[ materiały UTA ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega