Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 października 2020 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.plSiła bezpieczeństwa na giełdzie ładunków: historia rozwoju
Transport drogowy

Siła bezpieczeństwa na giełdzie ładunków: historia rozwoju

17 listopada 2015 r.   |  AS

Tańsza i bardziej efektywna usługa dla branży transportowej - to wyzwanie dla 123Cargo, wschodnioeuropejskiej giełdy transportowej z dostępem do ponad 1.000.000 ładunków miesięcznie za 20 euro miesięcznie.


Każdego roku rynek transportowy ulega zmianie. Dzieje się tak pod presją małych i średnich przedsiębiorstw, których ciągle przybywa. Ponadto mają one coraz większe wymagania dotyczące uczciwych cen, zaufanych kontrahentów i obsługi na wysokim poziomie.

Bezpieczna giełda dla polskich firm: początek. Z początkiem 2015, 123Cargo weszło na polski rynek jako bardzo stabilny produkt z 14 letnim doświadczeniem. Giełda została stworzona przez firmę spedycyjną dzięki czemu znajomość rynku od podszewki pozwala rozwijać produkt we właściwym kierunku. Obecnie 123Cargo silnie rozwija relację między Polską, Węgrami i Bułgarią a państwami ex-Jugosławii.

Strategia wejścia na polski rynek transportowy jest silnie powiązana z zamierzeniami Wolters Kluwer Transport Services, dostawcy rozwiązań dla wszystkich gałęzi branży TSL w całej Europie. Celem jest nadanie nowych standardów dla giełdy ładunków - wysoka jakość w konkurencyjnej cenie.

Dla kogo jest 123Cargo? 123 Cargo jest dedykowane polskim firmom działającym zarówno na terenie Państw Europy wschodniej jak i Europy zachodniej.

Dan Cotenescu, Dyrektor zarządzający 123Cargo: Bardzo istotny segment polskiego rynku transportowego nie był przez długi czas obsługiwany w odpowiedni sposób. Najistotniejszą zaletą naszej giełdy jest dostęp do ofert z całej Europy - 1.000.000 unikalnych ładunków miesięcznie. Ponadto, nasze partnerstwo z litewską giełdą Cargo.lt umożliwia naszym klientom dostęp do ofert w kierunku Rosji i krajów bałtyckich." 123Cargo jest również opisywana przez Dana Cotenescu jako "solidna i bezpieczna giełda transportowa w konkurencyjnej cenie. Proponujemy dostęp do ofert w Centralno-wschodniej Europie już od 20 euro miesięcznie. Dodatkowo w cenie nielimitowana ilość użytkowników i mediacje w przypadku sporów finansowych.

Zaufanie. 123Cargo to potężna platforma, która od 14 lat kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo swoich klientów. Kluczem do jego zapewnienia jest szalenie skuteczne rejestrowanie każdej aktywności użytkowników. Wyniki są dość imponujące. W 2014, spośród 3,863,907 opublikowanych ofert ładunków, tylko 11 było obiektem kradzieży - 99,9997% dotarło bezpiecznie na miejsce.

Rozwiązania dla różnych gałęzi branży TSL. Przewoźnicy, spedytorzy czy właściciele magazynów - 123Cargo proponuje coś dla każdego. Użytkownicy mają szybki i łatwy dostęp do informacji o ponad 17.000 firm z całej Europy. Opisu floty, magazynów i osób kontaktowych.

Dalsze plany i rozwój w regionach. Od 2015, 123Cargo odnotowało 30% przyrost klientów. Po Polsce i Węgrzech, kolejnym rynkami na których giełda będzie się skupiać to Czechy, Słowacja, Bułgaria i państwa byłej Jugosławii. Dzięki współpracy z Affinity Balkans, poszerzyliśmy giełdę o oferty z Serbii, Czarnogóry i Macedonii. Bez wątpienia 123Cargo rozwija się w szybkim tempie stając się tym samym prawdziwie europejską i konkurencyjną giełdą. « powrót
Biuro Brokerskie Omega