LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plSkandynawska równowaga na wyciągnięcie ręki
Transport wodny

Skandynawska równowaga na wyciągnięcie ręki

Dlaczego latem warto wsiąść na prom Unity Line?

SC

Świetna wiadomość dla marzących o odpoczynku na pięknej Północny! Z końcem czerwca, Szwecja złagodziła obostrzenia dla podróżujących. Zamiast ważnego tylko przez 48 godzin testu, honorowany będzie Unijny Certyfikat COVID.


W lipcu i sierpniu Unity Line planuje kapitalne wyjazdy!   |   Fot. Unity Line

Warto wykorzystać ten czas! Tym bardziej, że w lipcu i sierpniu Unity Line planuje kapitalne wyjazdy!

  • Rowerowy raj, 18-20.07.2021. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów jednośladów. Będziemy podziwiać południową część Szwecji z perspektywy rowerowego siodełka. Szykujcie się na mnóstwo wrażeń!

  • Wielki skok na Kopenhagę, 23-25.07.2021. Trzydniowa wycieczka, podczas której stolica Danii odkryje przed nami wszystkie swe sekrety. A przynajmniej te, związane ze słynną serią komedii z cyklu Gang Olsena.

  • Zabawa na całego. Legoland i Kopenhaga dla każdego, 12-15.08.2021. Przygoda dla całej rodziny. Cztery dni wrażeń! Od wizyty w królestwie klocków LEGO, po zwiedzanie duńskiej stolicy. Będzie się działo!

  • Skandynawski Geospacer, 22-24.08.2021. Aktywny wypoczynek to podstawa! Zapraszamy na niesamowity trekking szlakiem wygasłych wulkanów w Parku Narodowym Söderasen.

  • Między kartami baśni Andersena, 26-29.08.2021. Wielki powrót do krainy dzieciństwa. Wizyta w Odense, rodzinnym mieście słynnego bajkopisarza i zwiedzanie Kopenhagi – w poszukiwaniu miejsc związanych ze słynnym Duńczykiem.

Zapraszamy na pokład!

Szczegóły wycieczek: https://sklep.skandynawskiepodroze.pl/

[ materiały reklamowe Unity Line ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega