Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
28 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plSolutrans 2023: Innowacyjna edycja pod znakiem dekarbonizacji transportu
Logistyka

Solutrans 2023: Innowacyjna edycja pod znakiem dekarbonizacji transportu

18 października 2023 r.   |  SC

17. edycja targów SOLUTRANS, która odbędzie się od 21 do 25 XI 2023 r. w Centrum Wystawowym Lyon Eurexpo, zapowiada się jako strategiczne spotkanie dla wszystkich graczy w sektorze transportu drogowego. Targi, które już w czerwcu wyprzedały całą powierzchnię ekspozycyjną zgromadzą największych światowych graczy.

SOLUTRANS jako największe europejskie wydarzenie w sektorze transportu, potwierdza swoją istotną rolę w transformacji energetycznej mobilności. Organizatorzy targów pragną mobilizować profesjonalistów wokół aktualnego tematu «Jak zintegrować branżę pojazdów przemysłowych i użytkowych z sektorem bezemisyjnym?».

Targi o ugruntowanej międzynarodowej renomie. 27% zarejestrowanych wystawców stanowią firmy międzynarodowe, co potwierdza już ugruntowaną pozycję targów na arenie międzynarodowej. Obecni będą przedstawiciele około dwudziestu krajów europejskich, w tym Włoch, Niemiec, Turcji, Holandii, Polski, Hiszpanii, Belgii i Wielkiej Brytanii... Ponadto SOLUTRANS Digital Show, wyjątkowe wirtualne doświadczenie i odzwierciedlenie targów Solutrans, powraca z drugą edycją po udanej inauguracji w 2021 roku. Zaoferuje internautom, niezależnie od ich położenia geograficznego i czasu, w którym będą się łączyć, możliwość zanurzenia się w SOLUTRANS za pośrednictwem interaktywnej przestrzeni. Będą mogli odwiedzić stoiska wystawców, zapoznać się z ich nowościami, skontaktować się z nimi, ale także uzyskać dostęp do nagrań z konferencji.

Alternatywne źródła energii. Dekarbonizacja transportu jest poważnym wyzwaniem wymagającym innowacyjnych rozwiązań. W obliczu zmian norm europejskich, FFC, organizator targów, kładzie nacisk na edukację i przejrzystość dla profesjonalistów, którzy czasami są zdezorientowani.

SOLUTRANS 2023 zaprezentuje alternatywne źródła energii w kontekście unijnego Pakietu „ Gotowi na 55”. Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych ma kluczowe znaczenie i wymaga współistnienia kilku technologii. Zaprezentowane zostanie badanie VIsion’AIR, zapewniające niezależną perspektywę na przyszłość różnych źródeł energii w transporcie. Konferencje będą dotyczyć gazu, energii elektrycznej, biopaliw i modernizacji, oferując rozwiązania na rzecz czystszej mobilności.

SOLUTRANS zorganizował swoją ofertę wokół trzech podstawowych etapów podróży klienta: warsztatów na temat alternatywnych źródeł energii, wioski testowej, w której można zapoznać się z nowymi pojazdami i docenić ich jakość, oraz przestrzeni poświęconej bankowości i ubezpieczeniom, w której można dowiedzieć się, jak finansować inwestycje i je ubezpieczać.

Modele logistyki miejskiej jutra. Targi SOLUTRANS 2023 analizują przyszłość logistyki miejskiej w obliczu rosnących ograniczeń dostępu w centrach miast wraz z pojawieniem się LEZ (stref niskiej emisji). Po raz pierwszy w hali 1 dostępna będzie przestrzeń dla rowerów cargo. Elektryczny rower cargo okazuje się być szybkim i ekologicznym rozwiązaniem na ostatnie kilometry dostawy. Takie podejście zmniejsza zużycie paliwa, emisję spalin i hałas, pomagając eliminować zatory w ośrodkach miejskich. Na piętnastu stoiskach zaprezentowane zostaną rozwiązania dla tego typu dostaw. Wewnętrzny tor testowy umożliwi sprawdzenie rowerów cargo w różnych środowiskach miejskich.

Rejestracja na targi dostępna jest online : https://badge.solutrans.fr/en/home.htm

[ materiały Promosalons Pologne - Międzynarodowe Targi Francuskie ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega