LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plSpotkajmy się na VIII edycji TransLogistica Poland
Logistyka

Spotkajmy się na VIII edycji TransLogistica Poland

AsstrA zaprasza na swoje stoisko

SC

VIII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki już za pasem. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 3-5 XI 2021. AsstrA Associated-Traffic AG zaprasza Klientów i Partnerów na stoisko D17 zlokalizowane w hali wystawienniczej nr 1.


Mariusz Borkowski, country manager dla regionu Polski w AsstrA   |   Fot. AsstrA

TransLogistica Poland to istotny event biznesowy dla firm spedycyjnych i transportowych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Łączy operatorów logistycznych, producentów, dystrybutorów oraz przedsiębiorców poszukujących lub korzystających z usług TSL. W poprzedniej edycji targów w 2019 r. udział wzięło 285 wystawców oraz 8 100 uczestników z 61 państw.

Ubiegły rok na nowo zdefiniował procesy oraz relacje biznesowe. Tradycyjne konferencje i targi przekształciły się w wydarzenia cyfrowe. Nic bowiem nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, atmosfery i emocji towarzyszących organizowanym wydarzeniom. Dlatego cieszę się, że tegoroczne targi TransLogistica Poland odbędą się stacjonarnie. Planujemy szereg spotkań z obecnymi i potencjalnymi Partnerami, z zachowaniem reżimu sanitarnego, aby nakreślić perspektywy współpracy oraz kierunki rozwoju branży – komentuje Mariusz Borkowski, country manager dla regionu Polski w AsstrA.

[ materiały AsstrA ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega