LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTanie linie lotnicze rozpoczynają rejsy do Lwowa
Transport lotniczy

Tanie linie lotnicze rozpoczynają rejsy do Lwowa

HH

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczęła 13 IV loty na nowej trasie z bazy we Wrocławiu na Ukrainę. Najnowsze połączenie WIZZ między Wrocławiem a Lwowem ma się odbywać dwa razy w tygodniu.

Lwów jest drugim, obok Kijowa, ukraińskim miastem w siatce połączeń Wizz Air z Wrocławia. Zapewniając bezpośrednie połączenie między Polską a Ukrainą, nowa oferta umocni relacje biznesowe między krajami oraz umożliwi turystom niskokosztowe podróże. Połączenie będzie obsługiwane we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych.

W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 367 000 pasażerów na trasach z i do Wrocławia wspierając jednocześnie ponad 270 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością**. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 500 000 miejsc na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 10 tras do 6 krajów z Wrocławia.

W 2016 roku, Wizz Air przewiózł ponad 6,9 mln pasażerów na swoich niskokosztowych trasach w Polsce. WIZZ ma obecnie sześć baz operacyjnych na lotniskach w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto przewoźnik oferuje połączenia ze Szczecina oraz Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. W tym roku Wizz Air będzie mieć zbazowane 22 samoloty w Polsce zatrudniając ponad 800-osobową załogę. Obecnie polska siatka połączeń składa się ze 151 tras do 28 krajów.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: Po dodaniu Kijowa do naszej wrocławskiej siatki połączeń, z radością uruchamiamy dzisiaj kolejną destynację z Portu Lotniczego we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że dzięki cenom rozpoczynającym się już od 39 złotych, nasza nowa trasa zyska popularność zarówno wśród klientów podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na Dolnym Śląsku stale oferując niskie ceny podróży lotniczych WIZZ i wysoki poziom usług. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład jednego z naszych nowych samolotów Airbus A320!

[ Wizz Air]« powrót
Biuro Brokerskie Omega