AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
22 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTargi TRANSEXPO przełożone
Transport drogowy

Targi TRANSEXPO przełożone

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO przełożone na przyszły rok

23 lipca 2020 r.   |  SC

Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o przełożeniu XV Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO z października 2020 na czerwiec 2021 roku.


To jeszcze zdjęcie z poprzedniej edycji, z 2019 r. Niestety w tym roku TransExpo się nie odbędą. Właśnie zostały przełożone na rok 2021.   |   Fot. TransExpo

Pandemia koronawirusa, która opanowała świat pozostawiła nam, organizatorom Targów TRANSEXPO dwa wyjścia – zorganizować wystawę w terminie, ale w wersji ubogiej pod każdym względem, lub przełożyć wydarzenie i zrealizować je należycie. Marka Targów TRANSEXPO nie pozwala nam na ich przygotowywanie w sposób, który nie zadowolił by Wystawców czy Zwiedzających - motywuje decyzję Anna Gąszcz, dyrektor projektu TRANSEXPO.

Poprzednie edycje targów potwierdziły pozycję marki TRANSEXPO na autobusowej mapie Europy. W 2018 r. wystawę odwiedziło blisko 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających, odbył się szereg biznesowych. Na ponad 10 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni, nowości prezentowało aż 155 wystawców – przywieźli oni do Kielc 60 autobusów, w tym 22 premiery. Światową premierą zaskoczyła gości targów firma Solaris Bus&Coach, superlekki i oszczędny Urbino 12 LE lite hybrid z fantazją został zaprezentowany właśnie podczas TRANSEXPO 2018.

Jestem już po wielu rozmowach z Wystawcami, wszyscy zgodnie podkreślają, że decyzja o przełożeniu wystawy jest słuszna. Czerwcowy termin daje nam możliwość zorganizowania TRANSEXPO tak jak do tej pory – jako jedno z najważniejszych wydarzeń branży na świecie – dodaje Anna Gąszcz.

Dokładna data XV Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO to 8-10 VI 2021 r.

[ mat. prasowe TransExpo ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega