Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
28 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plTesty na koronawirusa dla kierowców
Transport drogowy

Testy na koronawirusa dla kierowców

PKS Gdańsk-Oliwa SA podjął stosowne działania

18 kwietnia 2020 r.   |  SC

W reakcji na rozprzestrzenianie się koronawirusa PKS Gdańsk-Oliwa SA podjął działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom i wypełnienia swoich zobowiązań wobec Klientów - informuje komunikat PKS Gdańsk-Oliwa SA.

Dalej w komunikacie możemy przeczytać:

Działania te pokrywają się z wytycznymi WHO oraz przepisami, wytycznymi krajowymi i obejmują między innymi: pracę zdalną, wyposażenie w niezbędny sprzęt higieniczny (maseczki, płyny do dezynfekcji), ograniczenie spotkań, powołanie zespołu informacyjnego, ograniczenie wszelkich kontaktów fizycznych, pomiar temperatury i inne.

Z uwagi na fakt, że centralną rolę w PKS Gdańsk-Oliwa SA odgrywają kierowcy, którzy w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych podróżują do krajów podwyższonego ryzyka oraz to, że z założenia nie mogą wykonywać swojej pracy z domu, spółka przeprowadza regularne testy na obecność koronawirusa, które kierowcy wykonują w biurze w Gdańsku lub po przekroczeniu granicy w Słubicach.

Dodatkowo prowadzone są ozonowania pojazdów flotowych w celu dezynfekcji przy każdej przesiadce kierowców oraz po powrocie auta do kraju. Ponadto pragniemy poinformować, że wszyscy nasi kierowcy oraz pracownicy pozostający w biurze przeszli testy z wynikiem ujemnym, a PKS Gdańsk-Oliwa SA kontynuuje swoje działanie.

[ mat. prasowe PKS Gdańsk-Oliwa SA ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega