AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTo już 1700 stacji w całej Europie
Transport drogowy

To już 1700 stacji w całej Europie

OnTurtle otworzyło kolejne 30 stacji w Niemczech

2 marca 2023 r.   |  SC

Firma OnTurtle otworzyła kolejne 30 stacji w Niemczech, a także 150 stacji dostarczających LNG. W sumie w ciągu jednego roku sieć gazowa powiększyła się o 40% i obsługuje już sześć krajów w Europie.  

Globalna firma świadcząca usługi transportowe, OnTurtle,  posiada ponad 1700 stacji paliw w całej Europie, z czego 150 umożliwia tankowanie gazu ziemnego. Strategicznie rozmieszczona w celu zapewnienia zasięgu transportu międzynarodowego w dziesięciu krajach europejskich – Hiszpanii, Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Austrii, Niemczech, Słowenii, Włoszech i Polsce – firma właśnie wzmocniła swoją obecność w Niemczech dzięki współpracy z nowym dostawcą, firmą Alternoil.

Prawie 30 nowych stacji paliw w Niemczech. Alternoil specjalizuje się w dostawach paliw przyjaznych środowisku w Niemczech. Są pionierami w procesie przekształcania transportu ciężkiego w czysty i od ponad 10 lat zajmują się rozwojem i integracją paliw zrównoważonych.

Dzięki nowemu partnerowi w tym kraju, OnTurtle dodał do swojej niemieckiej sieci 29 nowych stacji, dostarczających Diesel A, AdBlue, a w większości także LNG. Dzięki temu porozumieniu klienci będą mieli więcej opcji tankowania na swoich trasach w Europie Północnej.

Również w 2022 roku OnTurtle podwoił swoją obecność w Polsce, gdzie właśnie obchodził swoje 20 urodziny. W sumie siedem kolejnych stacji wzmacnia jego obecność w pobliżu terenów przygranicznych z Niemcami i Czechami.

Jako firma wielousługowa, OnTurtle rozpoczyna nowy rok przekraczając granicę 1700 stacji, co oznacza 4% wzrost w stosunku do roku 2021.

40% więcej stacji benzynowych w międzynarodowej sieci. OnTurtle oferuje obecnie 150 stacji benzynowych w sześciu krajach europejskich: Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Niemczech i Włoszech. Z 40% wzrostem w ostatnim roku, wielousługowa firma jest w stanie pokryć zapotrzebowanie swoich klientów w tankowaniu LNG, który staje się coraz bardziej popularny w sektorze transportu profesjonalnego.

Nasze ukierunkowanie na gaz ziemny rozpoczęło się w 2018 roku, zgodnie z zaangażowaniem OnTurtle w ochronę środowiska. LNG to zrównoważona technologia, która obecnie okazała się najbardziej racjonalna dla transportu długodystansowego. Przy zasięgu 1600 km pojazd na gaz ziemny emituje o 20% mniej CO2. W związku z tym na drogach pojawia się coraz więcej pojazdów ciężarowych napędzanych gazem.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega