AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTo już 200-tka w jednej firmie
Transport drogowy

To już 200-tka w jednej firmie

Kolejny DAF w kostrzyńskiej firmie Marathon International

22 października 2020 r.   |  SC

Firma Marathon International z Kostrzyna powiększyła flotę, potwierdzając przy tym dominację marki DAF w parku samochodowym firmy. W połowie września prezes firmy odebrał jubileuszowego, dwusetnego DAF-a CF.


200-tka w firmie Marathon International   |   Fot. DAF

Marathon International działa już ponad 17 lat. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym ładunków przestrzennych i wielkogabarytowych. Obecnie charakterystyczną czarno-żółtą flotę stanowią niemal w całości pojazdy marki DAF – CF oraz XF. W połowie września w siedzibie firmy w podpoznańskim Kostrzynie miało miejsce uroczyste przekazanie 200. DAF-a CF z łącznego zamówienia na 70 tego typu pojazdów. Każdy z nich został wyposażony w największe kabiny dostępne w serii CF, czyli Space Cab oraz 11-litrowe silniki o mocy 370 KM.

Sprzedaż ciężarówki to jedno, ale dla nas co najmniej równie istotne jest zachowanie jej sprawności technicznej oraz mobilności. Nasze najstarsze DAF-y właśnie skończyły czwarty rok obecności w firmie, więc podjęliśmy decyzję o dalszej eksploatacji pojazdów tej marki. Na decyzję wpływ miał między innymi fakt, że przez te cztery lata nie było większych problemów technicznych z tymi ciężarówkami. Ze względu na tę bezawaryjność nie tylko powiększyliśmy flotę o kolejne DAF-y CF, ale myślimy już o następnych zakupach pojazdów holenderskiej marki – powiedział Emil Lisowski, Prezes Marathon International.

[ materiały DAF ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega