AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTrack Tec Kreatorem Budownictwa
Transport szynowy

Track Tec Kreatorem Budownictwa

Prestiżowe podsumowanie tegorocznych osiągnięć

1 grudnia 2015 r.   |  Jerzy Konwicki

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa po raz czwarty przyznało zaszczytne tytuły Kreatorów Budownictwa. Wśród laureatów znalazła się firma Track Tec.


Od lewej: Krzysztof Niemiec i Andrzej Roch Dobrucki   |   Fot. Track Tec

Producent systemowych rozwiązań dla infrastruktury transportu został doceniony za całokształt działalności oraz za innowacyjną logistykę przewozu zmontowanych bloków rozjazdów.

Kryteria. Tytuł Kreator Budownictwa przyznaje się firmom i osobom, które w sposób szczególny przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności i kształtowania rynku budowlanego w Polsce, kierując się przy tym innowacyjnością i wysoką jakością. Firmy oraz ich kierownictwa zostają nagradzane za nowatorskie rozwiązania, mające istotne znaczenie dla budownictwa na każdym etapie realizacji projektów. Ważnym kryterium jest również całokształt dotychczasowej działalności, a także skuteczność i stabilność zarządzania.

Nagroda w projekcie "Kreatorzy Budownictwa" to swego rodzaju podsumowanie i potwierdzenie naszych wszystkich tegorocznych osiągnięć. Miejsce w gronie najlepszych firm i specjalistów w dziedzinie budownictwa jest dla nas bardzo istotnym wyróżnieniem. Ten rok upływa nam pod hasłem innowacji. Jako pierwsi wdrożyliśmy przewóz zmontowanych bloków rozjazdów na podrozjazdnicach strunobetonowych. Wyznaczamy nową jakość w branży kolejowej, a przed nami kolejne cele - powiedział Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec S.A.

Kolejne wyróżnienie. Uroczysta gala wręczenia prestiżowych wyróżnień odbyła się 26 listopada w Pałacu Sobańskich. Swoim przemówieniem otworzył ją gość honorowy, Prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Andrzej Roch Dobrucki. Nagrodę w imieniu Track Tec odebrał wiceprezes zarządu Krzysztof Niemiec.

W 2015 r. firma została już uhonorowana szeregiem nagród na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2015. Track Tec otrzymał Lokomotywę Rynku Kolejowego, prestiżową nagrodę im. inż. Ernesta Malinowskiego w kategorii Tabor oraz nagrodę The Golden Chariot.« powrót
Biuro Brokerskie Omega