LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
21 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTrack Tec Kreatorem Budownictwa
Transport szynowy

Track Tec Kreatorem Budownictwa

Prestiżowe podsumowanie tegorocznych osiągnięć

Jerzy Konwicki

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa po raz czwarty przyznało zaszczytne tytuły Kreatorów Budownictwa. Wśród laureatów znalazła się firma Track Tec.


Od lewej: Krzysztof Niemiec i Andrzej Roch Dobrucki   |   Fot. Track Tec

Producent systemowych rozwiązań dla infrastruktury transportu został doceniony za całokształt działalności oraz za innowacyjną logistykę przewozu zmontowanych bloków rozjazdów.

Kryteria. Tytuł Kreator Budownictwa przyznaje się firmom i osobom, które w sposób szczególny przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności i kształtowania rynku budowlanego w Polsce, kierując się przy tym innowacyjnością i wysoką jakością. Firmy oraz ich kierownictwa zostają nagradzane za nowatorskie rozwiązania, mające istotne znaczenie dla budownictwa na każdym etapie realizacji projektów. Ważnym kryterium jest również całokształt dotychczasowej działalności, a także skuteczność i stabilność zarządzania.

Nagroda w projekcie "Kreatorzy Budownictwa" to swego rodzaju podsumowanie i potwierdzenie naszych wszystkich tegorocznych osiągnięć. Miejsce w gronie najlepszych firm i specjalistów w dziedzinie budownictwa jest dla nas bardzo istotnym wyróżnieniem. Ten rok upływa nam pod hasłem innowacji. Jako pierwsi wdrożyliśmy przewóz zmontowanych bloków rozjazdów na podrozjazdnicach strunobetonowych. Wyznaczamy nową jakość w branży kolejowej, a przed nami kolejne cele - powiedział Jarosław Pawluk, prezes zarządu Track Tec S.A.

Kolejne wyróżnienie. Uroczysta gala wręczenia prestiżowych wyróżnień odbyła się 26 listopada w Pałacu Sobańskich. Swoim przemówieniem otworzył ją gość honorowy, Prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Andrzej Roch Dobrucki. Nagrodę w imieniu Track Tec odebrał wiceprezes zarządu Krzysztof Niemiec.

W 2015 r. firma została już uhonorowana szeregiem nagród na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2015. Track Tec otrzymał Lokomotywę Rynku Kolejowego, prestiżową nagrodę im. inż. Ernesta Malinowskiego w kategorii Tabor oraz nagrodę The Golden Chariot.« powrót
Biuro Brokerskie Omega