LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
19 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plTransport Week już za tydzień
Logistyka

Transport Week już za tydzień

AS

W dniu 8 marca na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie ruszy konferencja Transport Week 2016. 53 prelekcji, 59 prelegentów, 7 paneli dyskusyjnych – oto, co już za tydzień czeka nas w ramach jednej z najważniejszych imprez transportowych w tej części Europy.

Trzy międzynarodowe konferencje: Ports and shipping of tomorrow, Baltic Container Conference oraz Intermodal Conference jak co roku zgromadzą przedstawicieli wysokiej klasy specjalistów z całej Europy. W tym roku odbędzie się również równolegle dzień polskojęzycznych spotkań, na które wstęp jest wolny.

Niezmiennie silną stroną konferencji Transport Week pozostaje obecność w każdej jej edycji, przedstawicieli znanych, renomowanych ośrodków badawczo-rozwojowych, konsultingowych i badania rynku. W tym roku nie zabraknie m. in. Jamesa Kyritsis z Drewry Shipping Consultants, Johana Angell z SSPA Sweden, czy Ingo Marko z INFORM.

Co wyjątkowe w tej edycji wydarzenia to cały dzień polskich seminariów, poświęconych tematyce żeglugi śródlądowej, europejskim korytarzom transportowym, transportowi intermodalnemu w Europie Centralnej, a nawet kształceniu przyszłej branży transportowej. W ramach drugiego dnia konferencji usłyszymy głos m. in. Pawła Brzezickiego z Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Środlądowej, Pawła Stelmaszczyka z Komisji Europejskiej, a także wysokich przedstawicieli m. in. polskich portów i operatorów intermodalnych.

Transport Week to ważne wydarzenie zarówno w Polsce, jak i w Europie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął m. in. Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk, a także najważniejsze instytucje europejskie – m. in. ESPO, BPO, ECSA oraz CLECAT.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia dostępne są na stronie http://www.transportweek.eu/.« powrót
Biuro Brokerskie Omega