LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plUIA uruchomi bezpośrednie połączenie między Kijowem i Budapesztem
Transport lotniczy

UIA uruchomi bezpośrednie połączenie między Kijowem i Budapesztem

HH

Ukraine International Airlines uruchomi regularne połączenie między Kijowem i Budapesztem – stolicą Węgier. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej UIA, oraz w autoryzowanych agencjach podróży w Polsce.


Od 15 czerwca 2017, UIA zainauguruje codzienne bezpośrednie rejsy łączące stolice Ukrainy i Węgier. Linia będzie obsługiwana przez nowoczesne samoloty typu Boeing 737-800 w konfiguracji dwuklasowej - 12 foteli w Business Class i 170 w klasie ekonomicznej.

Loty z Budapesztu są zaplanowane w taki sposób, aby zapewnić dogodne połączenia UIA przez Kijów do Ałmaty, Ammanu, Astany, Bangkoku, Dubaju, Helsinek, Kutaisi, Rygi, Sztokholmu, Tbilisi, Teheranu, Warszawy, Wilnia i Erewania.

Budapeszt to piękne miasto niezależnie od pory roku. Szybko można odkryć, że należy do najbardziej atrakcyjnych stolic Europy. Walory turystyczne Węgier stają się coraz bardziej popularne wśród turystów z Ukrainy i nie tylko – stwierdziła Eugenia Satska, rzecznik prasowy UIA. - Uruchomienie bezposredniego codziennego połączenia między Kijowem i Budapesztem jest wpisuje się doskonale w rozwój siatki połączeń poprzez pełne wykorzystanie potencjału tranzytowego lotniska Boryspol w Kijowie.

[ UIA ]
« powrót
Biuro Brokerskie Omega