LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plUłatwienie w uiszczaniu myta w Skandynawii i Szwajcarii
Transport drogowy

Ułatwienie w uiszczaniu myta w Skandynawii i Szwajcarii

Interoperacyjne urządzenie UTA One® poszerza zasięg

SC

UTA  rozszerza działanie swojego interoperacyjnego urządzenia UTA One® na cztery kolejne kraje europejskie. Dochodzi Skandynawia i Szwajcaria.


Interoperacyjne urządzenie UTA One® poszerza zasięg   |   Fot. UTA

Do tej pory z UTA One® można było uiszczać myto w Niemczech, Austrii, Belgii (również opłaty za tunel Liefkenshoek), we Francji, Hiszpanii i Portugalii, we Włoszech oraz w Polsce (A4). Teraz urządzenie działa również w Skandynawii: na drogach płatnych w Norwegii (dodatkowo mosty i promy), mostach w Szwecji i Danii, oraz pozwala wygodnie regulować opłaty drogowe w Szwajcarii (łącznie z Liechtenstein).

Dzięki rozszerzeniu zakresu działania o kolejne systemy, aktualnie UTA One® umożliwia uiszczanie myta w 13 systemach w 12 krajach europejskich, stając się tym samym najbardziej kompleksowym rozwiązaniem w zakresie European Electronic Toll Service (EETS) na rynku.

Jako lider innowacji jesteśmy zaangażowani w kształtowanie i rozwój europejskiego rynku mobilności - mówi Carsten Bettermann, CEO w firmie UTA. Dodając kolejne systemy opłat, ulepszyliśmy nasze sprawdzone rozwiązanie UTA One®, aby zapewnić klientom maksymalną wygodę użytkowania.

Nowe systemy opłat mogą być instalowane na urządzeniach UTA One® poprzez zdalną aktualizację. Klient samodzielnie dokonuje aktywacji wybranego systemu po zalogowaniu się do Strefy Klienta w zamkniętej części strony www.uta.com.

Już w najbliższych miesiącach UTA planuje rozszerzenie zakresu działania na urządzenia UTA One® na kolejne kraje.

[ materiały UTA ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega