Wielton Promocja Łatwy Start 2023
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
28 listopada 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plUnity Line otworzył e-sklep
Logistyka

Unity Line otworzył e-sklep

27 stycznia 2020 r.   |  HH

W 2020 roku Unity Line obchodzi 25-lecie działalności. Okrągłą rocznicę, bałtycki armator zamierza świętować przez cały rok, szykując wiele interesujących wydarzeń, promocji i niespodzianek. Na początek operator promowy otworzył (od 20 I) sklep internetowy: skandynawskiepodroze.pl.

W jego ofercie można znaleźć w starannie przemyślane i zaplanowane wycieczki przybliżające uroki tego regionu Europy.

Miłośnicy przyrody oraz aktywnego wypoczynku z pewnością zainteresują się wyjazdami: „Szwecja - piękna z natury”, „Bornholm - zielona wyspa Bałtyku” czy „Rowerowy raj”. Z kolei ciekawi historii i dziedzictwa Skandynawii, powinni przyjrzeć się wszystkim wycieczkom z „Kopenhagą” w nazwie. Warto zwrócić też uwagę na „Królewską podróż - śladami dynastii Gryfitów”, która w intrygujący sposób przybliża wspólną historię Pomorza Zachodniego, Danii oraz Szwecji.

Dostępność i wygoda. W e-sklepie Unity Line znajdzie się również kilka propozycji dla szukających mniej typowych wyjazdów. Pasjonaci skandynawskiego kina powinni zrobić „Wielki skok na Kopenhagę ”. W ofercie jest też coś dla miłośników szwedzkich kryminałów oraz koneserów dobrego wina. Nawet wielbiciele świątecznych jarmarków oraz Halloween znajdą coś dla siebie.

Wszystkie te wycieczki można kupić przez Internet. Sam zakup odbywa się w sposób prosty i intuicyjny, w jedynie w 3 krokach. Transakcje są w pełni bezpieczne i można je robić całą dobę. Nie ma potrzeby dzwonienia do konsultantów czy odwiedzania biura podróży.« powrót
Biuro Brokerskie Omega