AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
30 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plWielki test pojazdów elektrycznych
Transport drogowy

Wielki test pojazdów elektrycznych

MHC Mobility już po raz drugi organizuje testy

28 października 2021 r.   |  SC

„Wielki test pojazdów elektrycznych” to autorski projekt MHC Mobility Polska, jednej z największych firm na rynku finansowania i wynajmu samochodów oraz usług flotowych na świecie. Akcja ma na celu popularyzację pojazdów zeroemisyjnych wśród klientów biznesowych. Test rozpoczął się w październiku i potrwa sześć tygodni. ​


MHC Mobility już po raz drugi organizuje Wielki Test Pojazdów Elektrycznych   |   Fot. MHC Mobility

Rośnie świadomość, że era napędów spalinowych dobiega końca. Elektromobilność to słowo klucz do transportu przyszłości, a transformacja w tym kierunku stała się pilną potrzebą. W MHC Mobility już dziś mamy gotowe rozwiązania, które odpowiadają na wyzwania wobec zrównoważonego transportu i rozwoju biznesu naszych Klientów – mówi Eric Van Vliet, CEO MHC Mobility w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pod koniec września tego roku w Polsce zarejestrowanych było prawie 32 tysiące samochodów z napędem elektrycznym. To wzrost o 120 procent w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku, lecz wciąż niewiele w skali kraju. Rynek flotowy może być motorem dla rozwoju elektromobilności w Polsce. W MHC Mobility mocno w to wierzymy i jesteśmy skoncentrowani na promowaniu tych rozwiązań wśród klientów biznesowych. Ruszył już rządowy program Mój Elektryk, dzięki któremu ceny wynajmu pojazdów elektrycznych są już porównywalne, a niekiedy nawet niższe od pojazdów z napędem konwencjonalnym. Jest to więc najlepszy czas na testy i eco-zmianę w firmie – zaznacza Tomasz Piekarski, Dyrektor Handlowy firmy.

„Wielki test pojazdów elektrycznych” jest doskonałą okazją sprawdzenia, jak wygląda eksploatacja tego typu pojazdów w ruchu miejskim i podmiejskim, a także w użytkowaniu przemysłowym. Klienci MHC Mobility na kilkudniowe testy otrzymają zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Dzięki temu będą mogli przekonać się, jak wiele korzyści daje jazda zeroemisyjnym pojazdem.

Akcja potrwa 6 tygodni. W tym czasie Klienci z całej Polski będą mogli testować pojazdy różnych marek dostępnych w ofercie MHC Mobility - od segmentu premium po ekonomiczny, dostawczych i ciężarowych. W sumie do testów udostępniono 35 pojazdów, w tym m.in.: Tesla, Mercedes, Renault, BMW, KIA, Audi, Toyota, Ford, MAN oraz wiele innych.

Podsumowaniem testu będzie raport zawierający opinie uczestników na temat komfortu jazdy i użytkowania pojazdów elektrycznych, ich emisyjności oraz efektywności kosztowej. - Naszą strategią jest rozwój usług mobilnych i zeroemisyjnych. Chcemy dawać Klientom skrojone na miarę rozwiązania i być ich najlepszym partnerem w realizacji celów związanych z redukcją śladu węglowego. Organizowany już po raz drugi Wielki Test Pojazdów Elektrycznych pozwala nam lepiej przyjrzeć się potrzebom naszych Klientów i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom – podkreśla Eric Van Vliet.

Więcej informacji o korzyściach z elektromobilności można znaleźć na stronie www firmy MHC Mobility.

[ materiały MHC Mobility ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega