LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
14 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plWiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej już po raz 60-ty
Rozmaitości

Wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej już po raz 60-ty

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV w Brnie

AS

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej. Co roku bierze w nich udział ponad 1600 wystawców i 80 tysięcy zwiedzających z blisko 60 krajów całego świata. Z zagranicy pochodzi około pięćdziesiąt procent wystawców i dziesięć procent zwiedzających.

Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego. W nomenklaturze imprezy zawierają się również takie tematy, jak transport, spedycja, opakowania przemysłowe, magazynowanie i logistyka.

Jubileuszowa 60. edycja Międzynarodowych Targów Maszynowych MSV odbędzie się w dniach od 1 do 5 października 2018 r. w Centrum Wystawienniczym w Brnie (Republika Czeska). Specjalistyczne grono zwiedzających będzie miało również okazję zobaczyć pięć specjalistycznych imprez targowych: 11. Międzynarodowe Targi Obrabiarek i Formierek IMT, 24. Międzynarodowe Targi Technik Spawalniczych WELDING, 17. Międzynarodowe Targi Odlewnictwa FOND-EX, 7. Międzynarodowe Targi Obróbki Powierzchniowej PROFINTECH oraz 6. Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kompozytów PLASTEX. 

Sześćdziesięciolecie MSV będzie jednym z wielu jubileuszy w 2018 roku. Ta najbardziej okrągła rocznica – 100 lat powstania Czechosłowacji – jest w brneńskim Centrum Wystawienniczym przypominana przez cały rok a ich kulminacją będzie uczestnictwo Słowacji jako kraju partnerskiego Targów MSV. Przypomniana zostanie w ten sposób długa, wspólna historia tej imprezy, która przez większą część swojego istnienia była czechosłowacka i do dzisiaj dla wielu słowackich firm jest to najważniejsze miejsce prezentacji na arenie międzynarodowej. Inny ważny jubileusz to 90 lat od otwarcia centrum wystawienniczego i organizacji Wystawy Kultury Współczesnej w Czechosłowacji. Wydarzenie, które odbyło się w 1928 roku pod patronatem prezydenta Tomasza G. Masaryka, uświetniło pierwsze dziesięciolecie nowo powstałego państwa oraz ustanowiło tradycję miasta Brna jako centrum wystawienniczego republiki. Z okazji Targów MSV 2018 będzie miała miejsce wystawa, która przypomni wszystkie te rocznice, ale przede wszystkim sześćdziesięcioletnią historię targów maszynowych.

[ info Targi Brno ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega