AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plWspółpraca przy elektronicznych systemach poboru opłat
Transport drogowy

Współpraca przy elektronicznych systemach poboru opłat

OnTurtle i Axxès łączą siły aby otwierać szlabany w Europie

16 czerwca 2022 r.   |  SC

Firma OnTurtle podpisała umowę na sprzedaż urządzeń firmy Axxès, specjalizującej się w elektronicznych systemach poboru opłat drogowych dla samochodów ciężarowych w Europie. 


Firma OnTurtle podpisała umowę na sprzedaż urządzeń firmy Axxès, specjalizującej się w elektronicznych systemach poboru opłat drogowych dla samochodów ciężarowych w Europie.    |   Fot. OnTurtle

Ta współpraca zwiększa nasze możliwości dalszego świadczenia klientom usług, z których jesteśmy znani. Jest to kolejny krok w ramach naszej linii OnTheWay, która codziennie jest powiększana, aby dostosować się do różnych typów klientów - mówi Pere Pinto, dyrektor ds. rozwoju działalności w firmie OnTurtle.

W związku z tym firma OnTurtle rozszerzy swoją ofertę w ramach usługi OnTolls Europe, ponieważ umowa z firmą Axxès pozwoli jej udostępnić klientom kilka urządzeń przeznaczonych dla różnych typów pojazdów. W ten sposób hiszpańska firma zwiększy liczbę krajów, przez które jej klienci będą mogli przemieszczać się korzystając ze wszystkich benefitów i udogodnień, zgodnie ze swoimi potrzebami (samochody ciężarowe, autobusy i pojazdy użytkowe). 

Firma Axxès nadal rozwija się w Hiszpanii i Europie, gdzie posiada 300 000 aktywnych urządzeń. Przywiązujemy dużą wagę do jakości usług i pod tym względem możemy wspierać OnTurtle, na przykład dzięki pracy naszego działu IT, który zajmuje się codzienną obsługą naszych europejskich partnerów - mówi Alexandre Baltazar, kierownik ds. partnerstwa w Axxès na Półwyspie Iberyjskim.

Dzięki tej umowie klienci OnTurtle będą mogli korzystać z B'moov, urządzenia do poboru opłat przeznaczonego dla samochodów ciężarowych, które ułatwi profesjonalistom z branży transportowej przejazdy w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Niemczech, Austrii, Belgii, Danii, Szwecji, Polsce i na Węgrzech. 

Do dyspozycji użytkowników będzie również Viaxxès, służące do poboru opłat w Hiszpanii, Francji, Portugalii i Włoszech. Urządzenia do lekkich pojazdów Axxès będą dostępne tylko we Francji, ale w najbliższej przyszłości mają zostać wprowadzone w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech.

Nie będzie to jedyne urządzenie, z którego można korzystać w coraz większej ilości krajów. Urządzenie B'moov zostanie uruchomione w Bułgarii latem tego roku, a w Szwajcarii do końca roku. Czechy i Słowacja dołączą w 2023 r.

Nowe usługi i korzyści. Po raz kolejny OnTurtle stawia sobie za cel zrozumienie potrzeb klientów, aby móc zaoferować im spersonalizowane usługi. Cel ten zostanie wzmocniony dzięki porozumieniu z firmą Axxès, które zapewni nowe korzyści, udogodnienia i usługi.

Oprócz uiszczania opłat drogowych, urządzenie B'moov umożliwi klientom OnTurtle dostęp i płacenie za jego pomocą na 17 strzeżonych parkingach w różnych częściach Europy.

Dzięki umowie z francuską firmą, specjaliści ds. transportu będą mieli do dyspozycji nowe usługi, takie jak Axxès Fleet Manager, system geolokalizacji, który nie wymaga stałej instalacji ani połączenia z tachografem i nie dostarcza danych o zużyciu paliwa. A także usługę Axxès Data Connect, która umożliwia połączenie z głównymi platformami logistycznymi w zakresie dystrybucji na dużą skalę.

OnTurtle posiada ponad 1600 stacji paliw w całej Europie, w tym około sto stacji do tankowania gazu. Kompleksowa sieć, która stale się rozwija, aby towarzyszyć profesjonalistom z branży transportowej i oferować im najlepsze usługi, czego dowodem jest umowa z firmą Axxès, mająca na celu zapewnienie jeszcze większego wsparcia, obsługi i usług.

[ materiały OnTurtle ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega