Raben Group
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
27 października 2020 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
UTA
www.pgt.plWygodne i tanie tankowanie
Transport drogowy

Wygodne i tanie tankowanie

Mobilność i elastyczność z kartą UTA

16 listopada 2016 r.   |  AS

Profesjonalne karty paliwowo-serwisowe, takie jak np. UTA, kierowane są zarówno do dużych i małych przewoźników, jak i firm posiadających floty samochodów osobowych i dostawczych. Niewątpliwe wszystkie te firmy odnoszą korzyści z ich użytkowania, niezależnie od wielkości posiadanej floty, czy charakteru prowadzonej działalności. Nasi klienci, bez względu na liczbę pojazdów, nie wyobrażają sobie już zakupu oleju napędowego, czy benzyny bez karty UTA.


Firmom, które poruszają się po całej Polsce lub Europie karta UTA pozwala na większą mobilność i elastyczność w dostosowywaniu się do kontrahenta. Umożliwia to rozbudowana sieć akceptacji kart – 54 000 punktów w 40 krajach, w tym blisko 3 900 stacji w Polsce.

Sprecyzowana oferta. Klienci UTA mają możliwość wyboru stacji, zgodnie ze swoimi preferencjami – dobre wyposażenie, niska cena czy atrakcyjna lokalizacja. Ponadto mogą oni liczyć na wymierne oszczędności dzięki warunkom bardzo korzystnej oferty zakupu paliwa: od stacji z niskimi cenami, poprzez wysokie rabaty na tankowania w całej Europie, do rozliczania w oparciu o ceny hurtowe, np. w Polsce klienci UTA tankują z ceną niższą niż cena hurtowa (tzw. SPOT).

Aby klient czerpał jak najwięcej korzyści ze współpracy z nami, konstruujemy ofertę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. W zależności od tego w jakich kierunkach najczęściej się porusza, na jakich stacjach tankuje, z jakich usług korzysta, dopasowujemy naszą ofertę do jego preferencji.

Niskie ceny. Jeśli są to stałe kierunki i miejsca tankowań, to niezależnie od wielkości floty pozwalają na udzielenie dodatkowych wysokich rabatów, dzięki koncentrowaniu zakupów na kilku wybranych stacjach. Szeroka oferta UTA, dzięki której klient ma możliwość wyboru np. rabatu od ceny na stacji, czy od ceny hurtowej, jest szczególnie istotna w ostatnich miesiącach. Przy bardzo szybko rosnących hurtowych cenach paliwa, cena „ze słupka” plus rabat uzyskany dzięki UTA okazała się dużo niższa niż ceny oparte o SPOT.

Dla klientów UTA najważniejsze jest to, że nawet gdy tendencja się odwróci, nadal będą mieli wybór i możliwość tankowania po najniższych cenach. A wszystko przy pomocy jednej i tej samej karty. Oszczędności to jednak nie tylko niska cena. Bardzo ważna jest także kontrola wydatków kierowców, co znacznie ułatwiają narzędzia udostępniane przez UTA.

Wygodnie i bezpiecznie. Użytkownicy kart UTA mają także do swojej dyspozycji specjalną strefę klienta, gdzie można m.in. sprawdzić bieżące oraz już zafakturowane transakcje, aktualne i historyczne ceny oleju napędowego na poszczególnych stacjach, pobrać elektroniczne wersje faktur, załączników i innych dokumentów księgowych, czy znaleźć alerty dotyczące podejrzanych transakcji.

Korzystając ze specjalnej strefy klienta UTA i dostępnej tam wyszukiwarki transakcji oraz gotowych raportów, spedytor może przygotować pełną analizę wydatków, co w ogromnym stopniu ułatwia kontrolę kosztów i rozliczanie kierowców oraz przygotowanie wytycznych dla kierowców na kolejne trasy. Nieodzownym narzędziem do tego celu jest także „Station Finder”, ułatwiający wyszukiwanie najtańszych i najkorzystniej zlokalizowanych stacji, sprawdzanie cen, planowanie tras oraz kalkulację kosztów myta.

Jednym z naszych priorytetów jest ciągły rozwój zabezpieczeń. Obecnie wprowadzana jest również powszechna akceptacja transakcji online, która oznacza weryfikację i monitorowanie każdej operacji bezpośrednio na serwerze UTA. Pozwala to na skuteczne i natychmiastowe eliminowanie niepożądanych transakcji oraz wprowadzanie dowolnych ograniczeń zgodnych z potrzebami klientów.« powrót
Biuro Brokerskie Omega