LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
19 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plWyjątkowe wyróżnienie dla elektrycznego dostawczaka
Transport drogowy

Wyjątkowe wyróżnienie dla elektrycznego dostawczaka

"Myślący przyszłościowo" IVECO eDaily zdobywa nagrodę

SC

IVECO eDaily dołączył do rosnącej kolekcji wyróżnień branżowych, zdobywając „Electric Van Breakthrough of the Year” w 2024 Fleet News Awards, corocznym konkursie, w którym docenia się to, co najlepsze w motoryzacji korporacyjnej w Wielkiej Brytanii, od menedżerów flot po dostawców i producentów.


IVECO eDaily dołączył do rosnącej kolekcji wyróżnień branżowych, zdobywając „Electric Van Breakthrough of the Year” w 2024 Fleet News Awards   |   Fot. Iveco

Panel ekspertów branżowych nagrodził eDaily za innowacje w technologii eLCV i skupienie się na misji, która umożliwia operatorom wykonującym nawet najbardziej wymagające misje przejście na napęd elektryczny bez kompromisów. Jury stwierdziło, że "z technicznego punktu widzenia IVECO myśli bardzo przyszłościowo. Dzięki eDaily i jego wszechstronności pod względem misji transportowych, którą dzieli z wysokoprężną wersją pojazdu dostawczego, umożliwia wszystkim klientom rozważenie pojazdu elektrycznego bez względu na zadanie transportowe".

Daily jest najbardziej wytrzymałym spośród lekkich pojazdów użytkowych; eDaily ma te same imponujące możliwości – przy zerowej emisji spalin. Wykorzystując mocne podwozie samochodu ciężarowego o konstrukcji ramowej, w pełni elektryczny IVECO eDaily zapewnia bezkonkurencyjną możliwość ciągnięcia przyczepy do 3,5 tony i ładowność do 4,6 tony. Innowacyjna modułowa konfiguracja z jednym, dwoma lub trzema akumulatorami (a teraz także czwarty akumulator dostępny w kabinie podwozia 72C 7,2 tony o rozstawie osi
5100 mm) – pozwala idealnie zrównoważyć wymagania dotyczące ładowności i zasięgu.

Wymienny charakter akumulatora zapewnia najwyższą elastyczność floty w przypadku zmiany roli pojazdu. eDaily, zachowując solidne DNA IVECO Daily i dodając imponujące osiągi, umożliwia większej liczbie operatorów elektryfikację floty.

Kolejną przełomową cechą eDaily jest niezrównana moc przystawki mocy (ePTO). Jako jedyny dostępny obecnie w sprzedaży elektryczny pojazd dostawczy oferuje moc przystawki 50 kW. Dzięki temu możliwości zabudowy oraz montowania różnorodnego sprzętu jeszcze bardziej się poszerzają.

[ materiały IVECO ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega