LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
26 listopada 2022 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
AsstrA
www.pgt.plWyróżnienie dla CIMC Vehicles na MT TSL 2017
Transport drogowy

Wyróżnienie dla CIMC Vehicles na MT TSL 2017

Doceniono innowacyjne rozwiązanie

7 kwietnia 2017 r.   |  AS

Podczas Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki, które odbyły się w dniach 22-24 III 2017 w podwarszawskich halach EXPO Centrum Wystawienniczego PTAK, największy na świecie producent naczep, choć jednocześnie nowy gracz na rynku europejskim, firma CIMC Vehicles pokazała swój flagowy produkt - naczepę kurtynową CIMC CS-U 2,680.


CIMC na targach MT TSL 2017 (Nadarzyn koło Warszawy)   |   Fot. CIMC Vehicles

Zaprezentowana naczepa otrzymała specjalną nagrodę za innowacyjność. Konstrukcyjne rozwiązania w budowie ramy w dużej mierze ułatwiają naprawę i redukują jej koszty w przypadku uszkodzenia wypadkowego tyłu pojazdu, a więc takiego do jakich dochodzi najczęściej na drogach. Nagroda została wręczona podczas bankietu podsumowującego pierwszy dzień targów, a odebrał ją dyrektor operacyjny na Polskę i Kraje Bałtyckie, Michał Rzoska.

Z Chin do Polski. Naczepa jest w pełni zabezpieczona poprzez zanurzeniową kataforezę elektrolityczną, a następnie malowana proszkowo. Dodatkowo, według deklaracji producenta, obecnie ok. 98% spawów wykonywanych jest maszynowo przez automaty i roboty spawalnicze, co bezpośrednio wpływa zarówno na estetykę jak i powtarzalność spoin.

Stal, czyli rama, przednia ściana i tylne drzwi pojazdu przygotowywane są w największym zakładzie CIMC Vehicles w prowincji Shenzhen w południowej części Chin, a następnie po poddaniu procesowi KTL oraz malowaniu proszkowemu, wszystko trafia drogą morską do Gdyni.

Montaż. W Gdyni natomiast, niecałe 8 km od nabrzeża portowego, przy ul. Handlowej, znajduje się montownia CIMC Trailer Poland Sp. z o.o. gdzie całość jest składana wraz z pozostałymi komponentami - osiami SAF czy BPW, układami pneumatycznymi WABCO, elektryką firmy HELLA. Plandeki zamawiane są u polskich podwykonawców według zapotrzebowania klientów.

Wszystkie naczepy objęte są pełną, dwuletnią gwarancją producenta, a dodatkowo mają 10 lat gwarancji perforacyjnej.« powrót
Biuro Brokerskie Omega