AsstrA
LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
30 września 2023 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plWystartowały zapisy na VII edycję akcji Profesjonalni Kierowcy
Transport drogowy

Wystartowały zapisy na VII edycję akcji Profesjonalni Kierowcy

19 marca 2022 r.   |  SC

Akcja Profesjonalni Kierowcy z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ramach programu organizowane są bezpłatne szkolenia dla kierowców, którzy obecnie nie pracują w zawodzie. Zapisy do VII edycji programu właśnie wystartowały!


Akcja Profesjonalni Kierowcy z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem   |   Fot. Volvo Trucks

Profesjonalni Kierowcy to program skierowany do osób posiadających prawo jazdy kategorii C+E, którzy obecnie nie pracują w zawodzie, który powstał z inicjatywy Volvo Trucks. Program ma za zadanie m.in. podniesienie bezpieczeństwa na drogach. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach teoretycznych i praktycznych, kierowcy mają możliwość zdobyć wiedzę, która wykracza poza standardowe kursy w szkołach jazdy. Nad przebiegiem szkoleń czuwają doświadczeni instruktorzy ze Szkoły Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks Polska.

W tym roku zaplanowanych jest 6 szkoleń teoretycznych oraz szkolenia praktyczne. Zapisy na pierwszy wykład w formule online już wystartowały i dostępne są na stronie internetowej programu. Szkolenie odbędzie się 1 kwietnia i będzie obejmować zakres jazdy bezpiecznej i defensywnej. Kolejne szkolenia dotyczyć będą obszarów jazdy ekonomicznej, obsługi i wykorzystania pojazdów terenowych i budowlanych, a także paliw alternatywnych oraz nowości z obszaru transportu.

Znana jest już także data największego szkolenia praktycznego przewidzianego na 2022 rok, które będzie miało miejsce na Autodromie Jastrząb. Kursanci już 9 czerwca będą mieli okazję podszkolić jazdę na torze. Zapisy na to szkolenie wkrótce zostaną otwarte.

Na bezpłatne szkolenia w ramach Akcji Profesjonalni Kierowcy, można zapisać się na stronie www.profesjonalni-kierowcy.pl.

[ materiały Volvo Trucks ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega