LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
15 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plWznowienie przylotów do Warszawy
Transport lotniczy

Wznowienie przylotów do Warszawy

Linie Emirates wznawiają loty pasażerskie

SC

Rejs EK179 linii Emirates przyleciał dziś na Lotnisko Chopina w Warszawie - jest to pierwszy lot pasażerski tej linii do Warszawy od marca. Przewoźnik oferuje 2 połączenia tygodniowo do stolicy, a od 7 października – 3. Klienci mogą bezpiecznie latać liniami do Dubaju oraz dalej – do ponad 70 miejsc w stale rosnącej siatce Emirates.

Cieszymy się, że możemy ponownie powitać Boeinga 777-300ER linii Emirates w Warszawie. Dziękujemy naszym partnerom i pozostałym interesariuszom za ich stałe wsparcie. Z nową energią wznawiamy nasze działania na polskim rynku i powracamy z ofertą bezpiecznych i niezapomnianych podróży do Dubaju oraz wielu innych kierunków. Z niecierpliwością czekamy na ponowne powitanie naszych polskich klientów na pokładach samolotów Emirates, wzmacniając jednocześnie obietnicę naszej marki o zapewnieniu niezwykłych wrażeń z podróży – mówi Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

Linie Emirates będą obsługiwać trasę Dubaj-Warszawa swoim przestronnym, szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER, oferującym miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej. W piątki i niedziele samolot EK 180 będzie startował z Warszawy o 15:00 i lądował w Dubaju o 22:45 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 179 z Dubaju wylatuje o godz. 8:10 i ląduje w Warszawie o godz. 12:15 czasu lokalnego. Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie, które będzie realizowane w środy.

Rezerwacji lotów do / z Warszawy można dokonać online na emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży. Polscy klienci mogą cieszyć się bezpiecznymi i wygodnymi połączeniami przez Dubaj do ponad 70 miast, w tym popularnych kierunków wypoczynkowych jak Malediwy czy Seszele.

Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich osób przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

[ mat. prasowe Emirates ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega