LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 maja 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plZ LOT-em do Kazachstanu
Transport szynowy

Z LOT-em do Kazachstanu

MM

Od 8 V PLL LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Warszawy do Astany w Kazachstanie. Polski przewoźnik będzie latał tam w poniedziałki, środy, piątki i soboty, a z Kazachstanu do stolicy Polski we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Podróż trwać ma ok. 5 godz. Przez ostatnie lata Astana stała się jedną z najważniejszych azjatyckich stolic, ważnym ośrodkiem biznesowym i nowoczesnym, imponującym miastem dla wszystkich odwiedzających. Jestem przekonany, że bezpośrednie połączenie pozwoli na zacieśnienie współpracy zarówno gospodarczej, jak kulturalnej czy turystycznej – powiedział prezes LOT Rafał Milczarski. Połączenie będzie wykonywane Boeingami 737-800 Next Generation, które trafią do przewoźnika w kwietniu tego roku.

Docelowo będzie je obsługiwał najnowocześniejszy samolot wąskokadłubowy - Boeingiem 737 MAX 8. Uruchomienie rejsów do Astany jest jednym z elementów strategii rentownego rozwoju spółki do 2020 r. W tym roku, oprócz połączenia do Kazachstanu, LOT uruchomi także rejsy m.in. do Los Angeles i Newark.« powrót
Biuro Brokerskie Omega