LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
19 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plZ Paryża do Wrocławia
Transport lotniczy

Z Paryża do Wrocławia

Nowe połączenie Air France KLM

HH

Linie lotnicze Air France ogłosiły, że uruchomią nowe połączenie z Polską. W rozkładzie letnim - od 26 V samoloty przewoźnika będą latały bezpośrednio na trasie Paryż-Wrocław 7 razy w tygodniu.


Nowe połączenie będzie obsługiwane przez linię-córkę Air France HOP! należącą do grupy Air France KLM, maszyną Embraer E170 z 68 miejscami w klasie ekonomicznej i 8 w klasie biznes.

Samoloty będą startowały z lotniska w Paryżu o godzinie 9:45, aby wylądować na lotnisku Wrocław-Starachowice im. Mikołaja Kopernika o 11:40. Loty powrotne na nowej trasie zaplanowano o następujących porach: wylot z Wrocławia o 12:15 i przylot do Paryża o 14:10.

Wspólna oferta Grupy Air France KLM liczy obecnie 328 miast w 118 krajach. Do niedawna na jej pokładach można było podróżować tylko z jednego miasta w Polsce – z Warszawy. Od trzech lat trwa gwałtowna ekspansja francusko-holenderskiego przewoźnika w naszym kraju.

W maju 2015 r. linie KLM uruchomiły połączenie z Krakowa do Amsterdamu, a w ubiegłym roku włączyły do swojej siatki Gdańsk. Po inauguracji nowego lotu Air France na trasie Wrocław-Paryż, 26 V oferta Grupy Air France KLM z Polski będzie wynosiła łącznie 82 loty tygodniowo. Oznacza to prawie dwukrotny wzrost liczby połączeń z/do Polski w ciągu ostatnich 3 lat.

Paryż to jeden z największych węzłów komunikacyjnych w Europie. Stąd linia Air France oferuje loty we wszystkich kierunkach świata, w tym do wielu unikatowych i bardzo odległych destynacji takich jak: Mauritius, Kostaryka, Wenezuela, Polinezja Francuska, Madagaskar i wiele innych.

Linie co roku otwierają się nowe interesujące kierunki. W 2018 r. oprócz Wrocławia, w siatce połączeń wśród nowości pojawią się Cork (Irlandia), Bergen (Norwegia) oraz już wcześniej zapowiedziane: Katania (Włochy), Tajpej (Tajwan), Fortaleza (Brazylia) i Seattle (USA).

[ Air France]« powrót
Biuro Brokerskie Omega