LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
24 czerwca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plZamień zamki elektryczne w mobilne – ABLOY CUMULUS Kontroler dla logistyki
Logistyka

Zamień zamki elektryczne w mobilne – ABLOY CUMULUS Kontroler dla logistyki

SC

Nowy kontroler ABLOY CUMULUS umożliwia rozbudowę szerokiej gamy produktów o sterowanie mobilne. Kontroler z Bluetooth® pozwala firmom z branży logistyki, obsługę zamków elektrycznych lub innych elektronicznych urządzeń do blokowania drzwi, bram i szlabanów za pomocą aplikacji mobilnej.

Firma Abloy Oy niedawno zaprezentowała kontroler ABLOY CUMULUS. Dzięki kontrolerowi firmy mogą zmodernizować swoje punkty dostępu tak, aby zarządzać dostępem bez użycia fizycznych kluczy. Kontroler sprawia, że zamki elektryczne i elektroniczne urządzenia blokujące współpracują z poświadczeniami elektronicznymi w kompatybilnej aplikacji mobilnej korzystając z technologii Bluetooth® Low Energy.

Niewielkie urządzenie w optymalny sposób instaluje się w puszce lub za drzwiami od strony chronionej dodatkowo ukrywając mechanizm blokujący. Dlatego takie rozwiązanie odpowiednio przygotowane trudno zmanipulować z zewnątrz.

Nasz kontroler CUMULUS to krok naprzód. Opracowując i wdrażając nowe technologie, możemy uczynić świat sprawniejszym, bezpieczniejszym i lepiej skomunikowanym. Widzimy przyszłość, w której dowolne drzwi lub zamknięcie można w czasie rzeczywistym otwierać, zamykać i monitorować z dowolnego miejsca — mówi Jussi Ahvalo, wiceprezes Abloy International.

Idealny dla logistyki: łatwa integracja z rozwiązaniami partnerskimi. Kurierzy, centra logistyczne i firmy spedycyjne każdego dnia pracują nad zapewnieniem ciągłości dostaw produktów i usług. Aby usprawnić wszystkie operacje, kontroler CUMULUS oferuje nowoczesny mobilny dostęp. Kontroler współpracuje nie tylko z produktami ABLOY, ale także z urządzeniami dowolnych marek posiadających kompatybilne okablowanie. Ponadto kontrolerem można zarządzać za pomocą rozwiązań zarządzających dostarczanych przez firmę Abloy lub poprzez integrację z systemami innych firm.

Rozwiązanie oferuje dobrze udokumentowane interfejsy programowania aplikacji (API) i zestaw do tworzenia oprogramowania mobilnego (SDK) ułatwiające integrację z rozwiązaniami partnerów. Kontroler śledzi użycie i automatycznie rejestruje zdarzenia otwierania i zamykania. Dostęp do dziennika zdarzeń można uzyskać w stosowanym przez organizację systemie zarządzania. Pasuje do różnych drzwi i bram sterowanych elektrycznie. Kontroler współpracuje z wieloma zamkami elektromechanicznymi, elektrycznymi, magnetycznymi, silnikowymi i szafkowymi, a także z systemami alarmowymi, zaczepami, zapadkami, siłownikami oraz automatycznymi lub ręcznymi drzwiami garażowymi, przesuwnymi i rolowanymi, bramami i windami.

Kontroler jest najnowszym rozszerzeniem portfolio rozwiązań ABLOY CUMULUS w zakresie dostępu mobilnego do użytku profesjonalnego. CUMULUS łączy wysokiej jakości produkty sprzętowe z bezpiecznymi aplikacjami do zarządzania i dostępem, łącząc wszystkie rozwiązania w jeden ekosystem z niezawodną, zintegrowaną usługą w chmurze. Kontroler używany w połączeniu z innymi dostępnymi produktami blokującymi zapewnia więcej opcji zarządzania dostępem w środowiskach logistycznych.

Zarządzanie bezkluczowym dostępem nie tylko zapobiega przestojom i zmniejsza koszty operacyjne, ale także minimalizuje kosztowne podróże, dzięki czemu codzienne procesy przebiegają płynniej. Chcemy pomóc organizacjom w dążeniu do przyszłości bez kluczy i w podejmowaniu bezpiecznych, kontrolowanych kroków naprzód - powiedział Ahvalo.

Specyfikacja produktu kontrolera CUMULUS:

  • Materiał korpusu: tworzywo akrylonitrylowo-butadienowo-styrenowe (ABS) odporne na wysoką temperaturę

  • Rozmiar: 50 x 50 x 32 mm

  • Temperatura robocza: -30°C to +60°C

  • Łączność: Bluetooth® Low Energy; zasięg do 50m

  • Okablowanie: jedno urządzenie na sterownik; zasilanie 12-24 V

Dowiedz się więcej na stronie CUMULUS, tutaj.

[ materiały Abloy ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega