LOGISTYKA TRANSPORT DROGOWY TRANSPORT SZYNOWY TRANSPORT WODNY TRANSPORT LOTNICZY
23 lipca 2024 r.
Reklama   +48 602 706 846     Kontakt 
www.pgt.plŹródło wiedzy o Skandynawii i e-sklep z wycieczkami w jednym - od Unity Line!
Transport wodny

Źródło wiedzy o Skandynawii i e-sklep z wycieczkami w jednym - od Unity Line!

SC

Wszystkich, którzy planują wyjazd do Skandynawii lub są zainteresowani tym regionem powinni zapoznać się z serwisem www.skandynawskiepodroze.pl. Blog w przejrzysty i przystępny sposób informuje o życiu, kulturze i tradycjach naszych Północnych sąsiadów.

Odnajdziemy tu wiele ciekawostek, anegdot i cennych wskazówek. Na stronie dowiemy się, między innymi, gdzie są najlepsze stoki narciarskie, co należy wiedzieć planując wyjazd do Szwecji, czym jest słodka sobota lubco ciekawego można zobaczyć w Danii zupełnie za darmo.

I to nie wszystko! Jeśli któreś z opisywanych miejsc szczególnie przypadnie nam do gustu i zapragniemy je odwiedzić - nic prostszego! Możemy wykupić wybraną wycieczkę w e-sklepie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce sklepu destynację, która nas zainteresowała i odkryć, z jakich ofert możemy skorzystać.

Wszystkie wycieczki są szczegółowo opisane, a sam proces kupna jest niezwykle łatwy i intuicyjny. By cieszyć się wymarzonym wyjazdem, bez potrzeby dzwonienia do konsultanta lub odwiedzania biura podróży, wystarczą tylko 3 proste kroki. Transakcje w e-sklepie są w pełni bezpieczne i można ich dokonywać całą dobę. Wybór – najlepiej dopasowanej do naszych zainteresowań – wycieczek z Unity Line jest teraz jeszcze łatwiejszy! To wszystko na: www.skandynawskiepodroze.pl! A do dyspozycji mamy też numer Telefonicznej Obsługi Rezerwacji: 91 88 02 909 oraz adres e-mail: wycieczki@unityline.pl . SkandynawskiePodróże zapraszają!

[ materiały Unity Line ]« powrót
Biuro Brokerskie Omega